2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Arad
  6. Operatori productie, confectioneri - Arad
Postat 22 aprilie 2024

Lacatusi mecanici-3 schimburi-jud.Arad

Salariu

4 000 - 4 500 lei

Localizare

Arad

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 3

Cautam Lacatus mecanic pentru o fabrica de productie din judetul Arad.

Program de lucru: 3 schimburi

Cerinte:

-Studii medii/profesionale (Diploma de mecanic/Electromecanic)

-Cunostinte: mecanica, electromecanica, mecanica hidraulica

-Autorizari speciale necesare pentru exercitarea functiei postului: permisul de stivuitorist

-Alte conditii -  electrician autorizat (reprezinta un avantaj, dar nu este obligatoriu)

-Dexteritate manuala, spirit de observatie, spirit de initiativa, capacitate de prioritizare a activitatilor, seriozitate, atitudine deschisa si cooperanta, adaptabilitate la schimbare

-Experienta in domeniu reprezinta un avantaj

Responsabilitati:

- pregăteste stația de lucru pentru operatori

- demonteaza echipamentul la sfarsitul ciclului

- gestioneaza piesele de probă din raftul de piese esantion

- gestioneaza magazia de echipamente

Beneficii:

-salariu negociabil in fuctie de experienta

-tichete de masa: 35 lei/zi

-spor de noapte 25%

-ore suplimentare platite cu 175% in timpul saptamanii si 200% in weekend

-asigurare medicala privata, inclusiv pentru copiii minori

Transport asigurat pe rutele: Sanmartin, Macea, Curtici, Dorobanti, Iratos, Simand, Santana.

Pentru detalii, sunati la: 07********31.

Localitate

Arad,

Arad

Arad
ID: 266921234