2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti
  6. Casieri - Lucratori comerciali - Sectorul 6
Postat 29 martie 2024

LA DOI PASI angajeaza Lucratori Comerciali - Militari Residence

Salariu

2 300 - 3 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 6

CANDIDATUL IDEAL: Persoana sociabila, responsabila, cu initiativa și bune abilități de comunicare. Punctualitate și dorința de a lucra în echipa. Experienta în vânzări retail constituie un avantaj.

DESCRIEREA JOBULUI: Relația directa cu clienții magazinului "La doi pasi" cât și promovarea și vânzarea produselor oferite. Atitudine activa în vanzari și promptitudine în servire. Respectarea și menținerea standardelor și procedurilor de lucru. Gestionare Fifo și stoc de marfa. Întocmirea documentelor și rapoartelor specifice.

BENEFICII: Angajare cu norma întreaga pe perioada nedeterminata.

Oportunitate de avansare. Program de lucru: doua ture 8 h / zi * 8 zile libere/ luna.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 258686198