2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Bacau
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Bacau
Postat Azi la 06:18

La Coppetta Angajeaza Lucrator comercial/barista

Localizare

Bacau

Nivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

În calitate de lucrator comercial/barista in cadrul La Coppetta, veți juca un rol cheie în crearea unei experiențe primitoare și încântătoare pentru clienții noștri. Angajamentul față de excelență si pasiunea pt inghetata artizanale si pentru cafea vor fi evidentiate în fiecare cornet sau cupa de inghetata si in fiecare ceașcă de cafea pe care o preparati.

 Responsabilitati cheie:

  • Creați și serviți o varietate de băuturi de cafea (espresso, cappuccino, latte etc.) cu atenție la detalii, menținând standarde înalte de prezentare.

  • Asigurați calitatea și consistența produselor de cafea.

  • Serviti clienții intr-un mod prietenos si atent, atat cu cafea cat si cu gelato.

  • Mențineti curățenia și organizarea in spatiul de lucru si zona clienti.

  • Gestionați tranzacțiile cu numerar si cu card.

  • Gestionati stocul de produse și aprovizionarea acestuia

  • Colaborați cu colegii pentru a asigura o functionare buna si o atmosfera prietenoasa.

Calificări:

  • Se preferă experiență anterioară ca barista sau într-un rol similar.

  • Cunoașterea tehnicilor de preparare a cafelei (servirea gelato-ului reprezintă un avantaj).

  • Atitudine prietenoasă și orientată către client.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu plin de pasiune și creativitate

  • Posibilitatea de a învăța de la profesioniști în domeniu și de a va dezvolta pe plan profesional

  • Salariu competitiv si bonusuri în funcție de performanță

  • Mediu de lucru plăcut, dinamic și colegi prietenoși

Doar candidații selectați vor fi contactați pentru interviu. Mulțumim pentru interesul acordat!

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 259867942