2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Iasi
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Iasi
Postat Azi la 12:58

La Ciambella angajeaza Gestionar -sector - Alimentație Publica- Palas

Salariu

3 000 - 3 200 lei

Localizare

Iasi

Full time

Program de munca: Program normal

Descriere

DESCRIERE

La Ciambella angajează Gestionar Depozit

Căutăm o persoană:

  • responsabilă și serioasă;

  • atentă la detalii;

  • dinamică;

  • orientată către rezultat;

  • creativă, cu spirit de inițiativă ;

  • experienta în sectorul de alimentație publica;

  • cu permis de conducere cat B.

Atribuțiile principale vor fi:

  • Recepția produselor la diverși furnizori;

  • Intocmirea documnetelor de evidenta a receptiilor cantitative/calitative a materiei prime;

  • Intocmirea avizelor de insotire a marfii pentru livrarea produselor;

  • Asigurarea evidentei stocurilor de materii prime si produse.

Beneficii :

  • bonusuri de sarbatori ( Paste/ Craciun/ 1 iunie );

  • transport asigurat;

  • pachet salarial ce conține și bonuri de masa;

  • posibilități de dezvoltare profesională și promovare.

Jobul este full time, disponibil în Iași.

Program de lucru:

L-V : 07:00 - 15:00 SAMBATA: 07:00-13:00

Pentru detalii și depunerea CV-urilor pe whatsap si sau email

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 269325530