2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Braila
  6. Manipulatori marfa - Braila
Kober
Postat 24 aprilie 2024

KOBER SRL angajeaza Manipulant Marfuri

Localizare

Braila

Descriere

Candidatul ideal:

  • absolvent studii medii;

  • rezistenta la efort;

Descrierea jobului:

  • desfasoara activitati de manipulare produse finite;

Oferim:

  • un mediu de lucru placut si dinamic intr-o companie in plina expansiune;

  • salariu corect, adaptat nivelului de responsabilitate si experientei;

Alte beneficii:

  • Prima de Paste si Craciun;

  • tichete de masa;

  • asigurare medicala privata care acopera servicii medicale atat din domeniul privat cat si public;

  • alte beneficii conform Contractului Colectiv de Munca incheiat la nivel de unitate;

Nota de informare privind datele cu caracter personal

Prin transmiterea CV-ului dvs., intelegem ca sunteti de acord ca datele dvs. personale incluse in acest document, sa fie prelucrate de biroul de resurse umane al SC KÖBER SRL in scopul bunei derulari a procesului de selectie a candidatilor pentru pozitiile publicate pe acest site.

SC KÖBER SRL isi asuma raspunderea pentru protectia deplina a datelor dvs. personale si se obliga sa nu transmita aceste date unei terte parti fara acordul dvs.In cazul in care profilul dvs. nu se califica pentru o selectie la o pozitie la care ati aplicat, datele dvs. personale vor fi pastrate doar pana la finalizarea procesului de recrutare, pentru o perioada de maxim 3 luni, conform politicii noastre de retentie a datelor candidatilor. Aceasta politica nu exclude sansa dvs. de a aplica la orice alta pozitie devenita disponibila și anuntata pe site-urile de recrutare.

Localitate

Braila,

Braila

Braila
ID: 255050971