2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Neamt
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Piatra Neamt
Kober
Postat 29 aprilie 2024

KOBER SRL Angajeaza Electrician

Localizare

Piatra Neamt

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Program de munca: Program normal

Descriere

Cerinte:

-experienta in executie instalatii electrice

Descrierea jobului:

-desfasoara lucrari de executie instalatii electrice

Oferim:

-un mediu de lucru placut si dinamic intr-o companie in plina expansiune

-salariu motivant, adaptat nivelului de responsabilitate si experientei

-tichete de masa, 30 lei/zi

Alte beneficii:

-prima de Paste si Craciun

-asigurare medicala privata care acopera servicii medicale atat din domeniul privat cat si public

-transport asigurat de angajator

Nota de informare privind datele cu caracter personal

Prin transmiterea CV-ului dvs., intelegem ca sunteti de acord ca datele dvs. personale incluse in acest document, sa fie prelucrate de biroul de resurse umane al  KÖBER SRL in scopul bunei derulari a procesului de selectie a candidatilor pentru pozitiile publicate pe acest site.

KÖBER SRL isi asuma raspunderea pentru protectia deplina a datelor dvs. personale si se obliga sa nu transmita aceste date unei terte parti fara acordul dvs.In cazul in care profilul dvs. nu se califica pentru o selectie la o pozitie la care ati aplicat, datele dvs. personale vor fi pastrate doar pana la finalizarea procesului de recrutare, pentru o perioada de maxim 3 luni, conform politicii noastre de retentie a datelor candidatilor.

Aceasta politica nu exclude sansa dvs. de a aplica la orice alta pozitie devenita disponibila și anuntata pe site-urile de recrutare.

Localitate

Piatra Neamt,

Neamt

Neamt, Piatra Neamt
ID: 257863002