2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Cluj
  6. Operatori productie, confectioneri - Cluj-Napoca
Postat 12 aprilie 2024

Kantor Impex angajează personal calificat/necalificat în construcții

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalCUI / CIF: RO15310069

Kantor Impex Srl angajează personal calificat și necalificat în :

construcții,

operatori producție in confecții de prelate,

operatori producție în confectii metalice.

Cerințe:

responsabilitate, seriozitate, operativitate și eficiență în realizarea sarcinilor de serviciu.

Responsabilități:

respectarea procesului technologic de confecționare a prelatelor;

să răspundă integral sarcinilor de serviciu, exigențelor cantitative și calitative.

Experiența nu este necesară dar reprezintă un avantaj!

Se oferă:

posibilitatea de calificare la locul de muncă,

salariu atractiv , in funcție de experiența si rezultate;

prime de sarbatori;

contract de nunca pe perioadă nedeterminată;

21 zile de concediu de odihnă+ liber în zilele oficiale libere;

decontare transport.

Program: Luni-Vineri de la 7:00-15:30, cu pauza de masa inclusa, un singur schimb.

Așteptăm C.V.-urile pe adresa noastra de email.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 266859768