2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Dambovita
  5. Alte locuri de munca - Targoviste
Gabriela
Postat 29 mai 2024

Kaldio cauta coleg/a Barista - TARGOVISTE

Localizare

Targoviste

Cautam barista cu abilitati foarte bune de vanzator sa punem in mainile fiecarui roman cafeaua preparata de noi.

              Compania noastra (Kaldio sau Juba) prepara prin coffee shopurile noastre bauturi pe baza de cafea de foarte buna calitate la preturi foarte accesibile.

              In ultimii 3 ani am preparat peste 4,5 milioane de cafele si am facut tot atat de multi clienti fericiti, primind premiul cel mai de success brand local.

              Vrem ca in urmatorii 5 ani sa dezoltam reteaua de coffe shopuri, si avem in plan sa ajungem la 50 de astfel de locatii, pentru ca 1 din 100 de romani sa bea o cafea de la noi zilnic, sa fim numarul 1 din Romania la preparate pe baza de cafea, sa fim recunoscuti ca cel mai de success business national in domeniul HoReCa.

              Motivul principal pentru care trebuie sa faci acest lucru este sa luminezi zilele clientilor nostri cu cele mai bune cafele de specialitate, este foarte important pentru noi sa livram produse de cea mai buna calitate.

              Este foarte important pentru noi sa gasim un barista care sa ne ajute sa realizam aceasta misiune/viziune. Fara un barista responsabil, putem noi sa comercializam cea mai buna cafea din lume daca nu este preparata standardizat pentru ca nimeni nu va stii de ea si nimeni nu se va bucura de ea. Acest rol este esential pentru reusita noastra.

              In Kaldio/Juba noi lucram cu obiective clare si masurabile, asa ca daca iti asumi responsabilitatea pentru obiectivele de mai jos, atunci te rugam sa aplici, pentru ca te vrem la noi in echipa sa facem impreuna ISTORIE.

Responsabilitatile job-ului de barista sunt:

Sa oferi clientilor experiente uimitoare zilnic;

Prepari la standardele de calitate produsele din meniu;

Promovezi toate produsele, sustii campanii de marketing si oferi clientilor suport in alegerile facute;

Intretii si cureti echipamentele din dotare, mentinandu-le in stare perfecta de functionare;

Asiguri curatentia din interiorul si exteriorul locatiei, pe toata durata programului de lucru. Cureti si igienizezi spatiile in care iti desfasori activitatea;

Esti responsabil de incasari, completand documentele necesare;

Porti uniforma Juba Coffe si ai grija ca aceasta sa fie curata si calcata in fiecare zi;

Obtinerea de recomandari, aprecieri si recenzii scrise pe retelele de socializare;

Gestionezi stocul locatiei si comanzi furnizorilor produse de care ai nevoie pentru a-ti desfasura activitatea;

Participi saptamanal sau lunar la training, obtii note de promovare pentru fiecare in parte;

Te asiguri de reducerea costurilor si a risipei de materii prime, materiale si utilitati.

Noi, Kaldio avem un set de valori bine definit, primele 4 valori dupa care ne ghidam si de la care nu suntem dispusi sa facem compromisuri:

  • Nu suntem dispusi sa facem compromisuri la satisfactia clientilor nostri, chiar daca aceasta presupune eforturi si grija mai mari din partea colegilor nostri. Facem tot ce ne sta in putinta sa ne servim excelent clientii, sa le oferim o experienta deosebita, SA DAM CLIENTUL PE SPATE.
  • Nu suntem dispusi sa facem compromisuri la schimbare si inovare continua, chiar daca asta presupune investitii permanente, atat in echipamente, cat si in oameni. Lumea de astazi are o dinamica uimitoare, trebuie sa fim flexibili, inovativi si pregatiti sa ne adaptam la noile conditii de piata pentru a ne atinge scopul.
  • Nu suntem dispusi sa facem compromisuri la calitatea produselor, chiar daca suntem nevoiti sa ajustam costurile.
  • Nu suntem dispusi sa acceptam persoanele rau intentionate sau care nu transmit o stare de bine, chiar daca suntem nevoiti sa recrutam.

Daca iti place sa activezi intr-un mediu placut si crezi ca te incadrezi in criteriile de mai sus, acceseaza link-ul si completeaza formularul. În 48 de ore vei primi raspuns daca te-ai calificat.

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Targoviste,

Dambovita

Dambovita, Targoviste
ID: 238573292