1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bacau
  6. Reprezentanti vanzari - Bacau

Anuntul este dezactivat

Postat 23 martie 2021

Jacobs Professional angajeaza- Agent de vanzari zona Bacau-Neamt

  • Tip job

    Full time

  • Bacau, Bacau

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Esti pasionat de vanzari?

Suntem in cautarea unui reprezentant de vanzari, un "hunter" cu experienta care sa contribuie activ la realizarea planurilor noastre de dezvoltare.

Noi oferim:

-Pachet salarial atractiv

-Structura clara de comisionare

-Training-uri de specialitate

-Suport permanent in atingerea obiectivelor stabilite

Esti potrivit pentru echipa noastra daca:

-Ai curajul sa iti iei angajamente si le transformi in rezultate

-Esti pasionat de dezvoltare si actiunile tale genereaza progres in organizatie

-Esti proactiv si poti lucra sub presiune

-Poti lucra urmarind obiective

-Ai un background cu rezultate in vanzari

-Respectul este mai mult decat un cuvant din vocabularul tau

-Poti fi independent, dar si un coechipier adevarat.

Responsabilitatile job-ului sunt:

-Cresterea si consolidarea volumelor, dar si utilizarea eficienta a resurselor disponibile

-Urmarirea si indeplinirea obiectivelor de vanzari lunare, trimestriale, anuale, stabilite impreuna cu Managerul tau

-Implementarea solutiilor noi in piata

-Raportare lunara care sa includa nivelul atingerii obiectivelor precum si informatii despre piata in care activezi.

ID: 217360849Raportează

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din