2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Instalatori
  5. Instalatori - Brasov
  6. Instalatori - Brasov
Postat 16 aprilie 2024

Instalator Accesorii si Echipamente Audio

Salariu

3 000 - 5 000 lei

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Ești pasionat de mașini și de sunetul de calitate? Vino să te alături echipei noastre dinamice și experimentate la Sound House, lider în instalarea sistemelor audio auto în Brașov de peste 10 ani!

Căutăm un Montator Sisteme Audio Auto entuziast și dedicat, care să împărtășească pasiunea noastră pentru performanță și confort în domeniul auto. Dacă ai experiență în demontarea interioarelor de mașini și cunoștințe de bază în electronica auto, te vrem în echipa noastra

Responsabilități:

- Montarea sistemelor audio dedicate și a sistemelor multimedia.

- Aplicarea de insonorizant auto.

- Asigurarea calității sunetului și confortului în vehicule.

- Colaborarea cu echipa pentru a oferi cele mai bune soluții personalizate clienților noștri.

Ce oferim:

- Un mediu de lucru plăcut și condiții bune de muncă.

- O echipă tânără și dinamică.

- Oportunități de formare profesională și dezvoltare în domeniu.

- Un loc de muncă stabil și posibilitatea de a lucra cu tehnologii de ultimă oră în domeniul audio auto.

Candidatul ideal:

- Are o pasiune pentru domeniul auto și pentru sistemele audio.

- Deține cunoștințe de bază în electronica auto;

- Permis de conducere categoria B (obligatoriu).

-Abilități excelente de diagnosticare și rezolvare a problemelor.

-Certificare sau calificare în domeniul auto (electric sau mecanic) reprezintă un avantaj.

-Bune abilitati de organizare;-

- Atentie distributiva, spirit de echipa;

- Flexibilitate,rabdare, atentie la detalii.

Beneficii: • Tichete de masa; • Prime de sărbători; • Bonusuri de performanță: • Teambuilding.

SoundHouse este un distribuitor a celor mai importante branduri renumite de car audio la nivel global, si anume Hertz, Audison, Alphard, Aura, STP, JL Audio etc. Distribuie o gama larga de produse de la accesorii, difuzoare, amplificatoare, insonorizant pentru masini etc. Detine o experienta de 10 ani pe piata si continua sa se dezvolte la nivel national. In prezent detine un magazin online. Sediul se afla in Brasov!

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 267289022