2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Cluj
  5. Alte locuri de munca - Cluj-Napoca
Postat Azi la 07:46

Inspector SSM - SAFETY- limba engleza

Salariu

4 000 - 7 000 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studenti

Suntem o organizație dedicată asigurării unui mediu de lucru sigur și sănătos pentru toți angajații noștri. Suntem angajați în promovarea standardelor ridicate de securitate în muncă și oferim soluții eficiente pentru identificarea și gestionarea riscurilor.

Poziția Disponibilă: Inspector pe Linie de Securitate în Muncă

Locație: Campia Turzii

Responsabilități:

Realizarea inspecțiilor periodice pentru identificarea riscurilor și deficiențelor în ceea ce privește securitatea și sănătatea în muncă.

Elaborarea și implementarea măsurilor preventive și corective pentru asigurarea unui mediu de lucru sigur conform reglementărilor legale.

Furnizarea de consultanță și instruire angajaților cu privire la măsurile de prevenire a accidentelor și la utilizarea corectă a echipamentelor de protecție.

Colaborarea cu alte departamente pentru implementarea și monitorizarea politicilor și procedurilor de securitate în muncă.

Cerințe:

Cunostinte de limba engleza obligatoriu

Curs de 80 de ore în domeniul securității și sănătății în muncă.

Experiență minimă de 5 ani într-un rol similar în domeniul securității în muncă.

Cunoștințe solide despre reglementările legale în domeniul securității și sănătății în muncă.

Abilități excelente de comunicare și interpersonale.

Capacitatea de a lucra în mod independent și de a lua decizii în situații de urgență.

Beneficii:

Pachet salarial competitiv.

Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.

Masina, telefon, laptop

Pentru detalii puteti sa ne contactat la

07********40

Observație: Doar candidații selectați pentru interviu vor fi contactați. Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră în a face parte din echipa noastră!

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 270613137