2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Valcea
  6. Personal necalificat - Ramnicu Valcea
Postat 10 aprilie 2024

Inspector Resurse Umane

Localizare

Ramnicu Valcea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

POST : INSPECTOR RESURSE UMANE

-Persoana organizata, cu experienta de minim 2 ani in domeniul resurselor umane si conexe;

.-Cunostinte solide de operare PC / REVISAL / calcul de salarii legislatia in vigoare;-Buna cunoastere si intelegere a proceselor legate de resurse umane;

Descrierea jobului

- Administrare personal: dosare personal; intocmire contracte individuale de munca, fise post, acte aditionale, decizii desfacere contracte munca, procedura de cercetare disciplinara prealabila, etc, intocmire adeverinte diverse, note de lichidare angajati,etc.

-Transmiterea, corectă și la termen, a datelor în REVISAL referitoare la noile contracte individuale de munca, modificarile din actele aditionale, suspendarile de activitate, detasare, corectiile si incetarea activitatii;

-Intocmire state de salarii,

-Intocmeste si verifica prezenta zilnica a angajatilor: concedii de odihna, concedii medicale, ore suplimentare, ore nemotivate, etc

-Tine legatura cu diverse institutii: AJOFM, CASS, ITM, IGI, furnizor medicina muncii;

Localitate

Ramnicu Valcea,

Valcea

Valcea, Ramnicu Valcea
ID: 263313918