2. Locuri de munca
  3. Bone - Menajere
  4. Ingrijire batrani
  5. Ingrijire batrani - Cluj
  6. Ingrijire batrani - Cluj-Napoca
Postat 16 aprilie 2024

Ingrijitor/Ingrijitoare spatii hoteliere

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Candidatul ideal:

Cautam o persoana harnica si motivata, responsabila, organizata si atenta la detalii cu experienta in domeniul curateniei, pentru un Hotel de 5* din Centrul Clujului.

Cerinte:

Experienta anterioara in domeniul curateniei este un avantaj;

Abilitatea de a lucra independent si de a respecta termenele limita;

Atentie la detalii si capacitatea de a mentine un mediu de lucru curat si ordonat;

Abilitati de comunicare si relationare eficienta

Flexibilitate in programul de lucru.

Descrierea jobului:

  • asigură curăţenia şi igienizarea zilnică şi ori de câte ori este nevoie a spaţiilor de folosinţă comună (spaţii interioare specializate pentru clienţi, spaţii pentru personal, spaţii de circulaţie, spaţii anexe sau de serviciu, spaţii exterioare);

  • asigură evidenţa inventarului consumabilelor repartizate;

  • comunică departamentului tehnic defecţiunile apărute în spaţiile publice.

  • asigurarea depozitării corespunzătoare a materialelor, ustensilelor şi a consumabilelor.

  • program de munca 5 zile/ saptamana, 06:00-14:30 sau 10:30-19:00, disponibilitate munca 2 weekend-uri pe luna.

Decontare transport

  • Asigurare medicalà Omniasig

  • Masã caldã

  • Premii de fidelitate

  • Bonusuri pentru recomandare

  • Prime de Paste si Craciun

  • Concediu suplimentar in functie de vechime

  • Training de formare

  • Alte beneficii specifice industriei hoteliere

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 269104077