2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Neamt
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Piatra Neamt
Postat 22 aprilie 2024

Ingineri, electricieni si montatori sisteme fotovoltaice

Salariu

5 000 - 10 000 lei

Localizare

Piatra Neamt

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 10CUI / CIF: RO42759490

Suntem în căutarea a doua echipe de instalatori pentru proiecte in domeniul fotovoltaic

Pasionati și dedicati să se alăture echipei noastre pentru a contribui la extinderea utilizării energiei solare durabile. În acest rol, vei avea oportunitatea de a instala, întreține și repara sisteme de panouri solare în diferite locații de pe teritoriul Romaniei.

Responsabilități:

- Instalarea și montarea panourilor solare conform standardelor și specificațiilor.

- Diagnosticarea și repararea defecțiunilor în sistemele existente.

- Asigurarea unui serviciu de calitate și respectarea termenelor stabilite.

- Lucrul în echipă pentru a asigura funcționarea optimă a sistemelor de panouri solare.

Cerințe:

- Experiență anterioară în instalarea panourilor solare este un avantaj (minim 1 an).

- Abilitatea de a lucra cu instrumente și echipamente specifice.

- Cunoștințe tehnice solide privind panourile solare și componentele acestora.

- Atitudine pozitivă, atenție la detalii și abilități de comunicare.

Beneficii:

- Oportunitatea de a lucra într-un domeniu în creștere, contribuind la sustenabilitate.

- Dezvoltare profesională și posibilitatea de a obține certificări în domeniul energiei solare.

- Mediu de lucru prietenos și beneficii motivante (salariu fix+diurna+deplasare+cazare+bonusuri in functie de performanta+bonusuri trimestriale/semestriale/anuale).

Cum să aplici:

Dacă ești pasionat de energie solară și ai abilitățile necesare pentru această poziție, te invităm sa ne trimiti CV-ul sau sa sunati la numarul de telefon afisat in anunt. Te așteptăm să faci parte din echipa noastră dedicată spre un viitor mai bun.

Localitate

Piatra Neamt,

Neamt

Neamt, Piatra Neamt
ID: 266609784