2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Tulcea
  6. Ingineri - Tulcea
Postat 20 mai 2024

Inginer Tehnolog in Productie (Industria Alimentara)

Salariu

4 500 - 6 000 lei

Localizare

Tulcea

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 24366816

Daca te pasioneaza domeniul industriei alimentare, iti place sa coordonezi o echipa si ai bune competente organizatorice, te asteptam sa te alaturi echipei Fraher!

-studii superioare de specialitate

-cunoasterea si intelegerea proceselor de productie a produselor alimentare

-cunoasterea standardelor de calitate specifice industriei alimentare, HACCP

-cunostinte pachet MS Office

-permis categoria B.

Descrierea jobului

Inginerul tehnolog productie asigura: controlul calității materiilor prime și produsului finit; controlul asupra condițiilor corecte de ambalare, etichetare și depozitare a produselor; optimizarea tehnologiei de producție; elaborarea documentației tehnologice; calculul ratelor de consum, calcularea costului produselor fabricate; asigurarea stocului optim necesar vanzarii; intocmirea comenzilor pentru materii prime si echipamente necesare; pregătirea documentației pentru certificarea produsului;

  • Locatia este in Tulcea, pe strada Forestierului, 34, in cadrul sectiei de transare si ambalare carne de pasare

  • Programul este de luni pana vineri, intre 8.00 si 16.30

  • Salariul este motivant, se ofera tichete de masa si asigurare medicala privata, bonus de stabilitate, bonus de performanta

Localitate

Tulcea,

Tulcea

Tulcea
ID: 270291180