2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Bihor
  6. Ingineri - Oradea
Postat 16 aprilie 2024

Inginer - Sef Santier

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Candidatul Ideal

- Experiență minim 3-5 ani în coordonarea lucrărilor de construcții a unui șantier

- Cunoștințe operare PC

- Cunoștințe privind tehnologiile și metodologiile de execuție a lucrărilor de construcții

- Abilități de comunicare, negociere, planificare

- Spirit de echipă, gândire pozitivă - Persoană orientată spre rezultate și progres, organizată și dinamică

- Studii tehnice universitare in domeniul construcții/instalații reprezintă un avantaj

Descrierea jobului

- Planificarea, organizarea, coordonarea și verificarea activității de execuție din șantier

- Urmărirea execuției lucrărilor din șantier atât din punct de vedere al calității cât și al respectării termenelor de execuție a lucrărilor

- Întocmirea necesarului de materiale, urmărirea aprovizionării la timp conform comenzilor

- Verificarea calității și conformității materialelor precum și, după caz, a serviciilor subcontractorilor

- Urmărirea respectării legislației, procedurilor și instrucțiunilor tehnice de lucru specifice în domeniul construcțiilor

Descrierea companiei

SC SANDORLUKACS CONSTRUCT SRL este o companie dinamică. ce asigură soluții complete pentru o gamă largă de activități în domeniul construcțiilor. Proiectele de care ne ocupăm includ proiectarea, construcția, renovarea clădirilor. Portfoliul nostru conține numeroase proiecte de referință de tipul construcțiilor de case, clădiri de birouri, sedii firme, blocuri, spații comerciale. Creșterea activității ne impune căutarea unor noi colegi care sa ni se alăture și să-și dorească să profeseze într-un domeniu antrenant și cu provocări, asigurând dezvoltarea profesională în mod constant pentru ambele părti.

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 268076282