2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Dambovita
  6. Ingineri - Moreni
Postat 08 aprilie 2024

Inginer Sef Atelier-Confectii Metalice

Localizare

Moreni

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

DESCRIERE

Profil candidat - Coordonator Confectii Metalice la SC URBIOLED SRL :

-studii superioare tehnice in domeniul ingineriei mecanice

-experienta in domeniul confectiilor metalice (asamblare, sudare, prelucrari mecanice, montaj);

-experienta privind coordonarea, planificarea, urmarirea si verificarea activitatilor pe fluxul de productie;

-utilizare Microsoft Word, Excel

-competente de comunicare;

-rezistență la stress, implicat

Responsabilități :

-Coordoneaza tehnic, organizatoric activitatea lacatusilor si sudorilor in atelierele din incinta firmei

-Raspunde de lucrarile si de calitatea acestora, executate de oamenii din subordine, cu respectarea termenului de finalizare prevazut in contractul cu beneficiarul

-Este raspunzator de folosirea si gospodarirea corecta a materialelor, respectand cu strictete normele de consum

-Propune procurarea utilajelor si echipamentelor necesare executiei si productiei de structuri si tamplarii metalice

-Raspunde de sistemul de evaluare a personalului din subordine, stabileşte programe pentru îmbunătăţirea cunoştinţelor angajaţilor, răspunde de gradul de motivare a angajaţilor din fabrică

Beneficii :

  • salariu motivant

  • prime de sărbatori

  • prime de merit

  • alte beneficii in cadrul companiei

  • program de lucru fix (L-V : 08:00-17:00)

Localitate

Moreni,

Dambovita

Dambovita, Moreni
ID: 268712764