2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Bucuresti - Ilfov
  6. Ingineri - Dragomiresti-Deal
Postat 10 aprilie 2024

Inginer Proiectant / Ofertare Solutii HVAC

Localizare

Dragomiresti-Deal

Full time

Nivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)

Descriere

Candidatul Ideal :

INGINER PROIECTANT / INGINER OFERTARE SOLUTII HVAC

Cerinte:

Studii superioare in domeniu tehnic

Cunoștințe tehnice in domeniul HVAC

Cunoștințe limbă engleză

Abilitati de organizare

Atentie la detalii

Descrierea jobului

1) In urma discutiilor cu personalul din vanzari, intocmeste oferta tehnica, economica si planul de amplasare a echipamentelor. 2) Impreuna cu personalul din vanzari, urmareste evolutia ofertei pe parcursul negocierilor si o ajusteaza cand este necesar, pana la incheierea contractului. 3) Este implicat in organizarea de prezentări tehnice catre clienții si partenerii societății

  • mediu placut de lucru, echipa tanara si dinamica

  • pachet salarial motivant;

  • bonusuri anuale;

  • telefon mobil, laptop.

  • beneficii medicale angajat + familie

Descrierea companiei

 AC ASTON COM SA - Companie specializata in domeniul HVAC (Heating, Ventilation, Air Conditioning) angajeaza Inginer/proiectant ofertare solutii HVAC.

Localitate

Dragomiresti-Deal,

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Dragomiresti-Deal
ID: 265151311