2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Iasi
  6. Ingineri - Uricani
Claudiu
Postat 19 mai 2024

Inginer ofertare servicii fit out

Salariu

5 000 - 8 000 lei

Localizare

Uricani

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Program de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 17221677

Cautam un OM potrivit care sa ocupe postul de Inginer Ofertare in cadrul companiei noastre pentru a fi responsabil de procesul de ofertare a serviciilor noastre ce includ amenajari birouri si spatii comerciale.

Abilitati si experiente de care ai nevoie:

-        Studii superioare cu profil tehnic (contructii sau instalatii);

-        Experienta in domeniu: minim 2 ani;

-        Experienta in ofertare constructii sau instalatii: minim 1 an;

-        Cunostinte software: Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) si Autocad (sau similar);

-        Permis de conducere: categoria B;

-        Cunostinte de limba romana la nivel avansat iar de limba engleza minim nivel mediu;

-        Abilitati excelente de comunicare, capacitate excelenta de planificare si organizare, atentie concentrata si distributiva, echilibru emotional, capacitatea de a evalua si lua decivii, capacitatea de a lucra cu oamenii si in echipa, punctualitate, corectitudine si amabilitate, simt al responsabilitatii si loialitate.

Descrierea job-ului:

Vei fi responsabil de realizarea tuturor ofertelor si de asigurarea respectarii standardelor de calitate ale companiei privind serviciile, materialele si executarea lucrarilor.

Responsabilitati:

1.     Esti responsabil de realizarea tuturor ofertelor de design si amenajari ale companiei primite ca solicitare de la un Project Manager responsabil de proiect dupa urmatorii pasi:

-        Culegi toate informatiile necesare (proiect tehnic, imagini, autorizatii etc);

-        Realizezi un plan detaliat de executie a lucrarilor pe baza informatiilor adunate inainte de procesul de ofertare;

-        Realizezi devizul de lucrari si cantitati (dupa caz, design, constructii, instalatii, mobilier, s.a.);

-        Soliciti in baza devizului de lucrari, oferte de la partenerii agreati, le centralizezi si le compari alegand impreuna cu Project Managerul cea mai buna oferta;

-        Finalizezi oferta si o trimiti catre Project Managerul responsabil de proiect.

2.     Esti responsabil de realizarea planurilor detaliate de executie a lucrarilor.

3.     Esti responsabil de control calitatii lucrarilor efectuate in baza ofertelor si planurilor detaliate de executie realizate de catre tine

-        Efectuezi vizite in santier in fazele importante pentru verificarea calitatii lucrarilor si a materialelor utilizate;

-        Intocmesti un raport dupa fiecare vizita pe care il trimiti catre Project Managerul si Directorul Executiv responsabili de proiect;

-        Intocmeste cartea tehnica a fiecarui proiect.

Ce ofera job-ul:

-        Salariu motivant in concordanta cu nivelul de exeprienta si reevaluari periodice;

-        Mediu de lucru deosebit cu un colectiv bine selectat;

-        Mediu de lucru dinamic cu o proportie aproximativa de 80% munca de birou si 20% deplasari la beneficiari;

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Uricani,

Iasi

Locație exactă
Iasi, Uricani
ID: 269688039