2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Cluj
  6. Ingineri - Cluj-Napoca
Postat 13 iunie 2024

Inginer Ofertare

Salariu

5 000 - 7 500 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul Ideal

Inginer ofertare / Reprezentant vanzari / Consultant vanzari in Cluj-Napoca

  • Studii superioare finalizate: Facultatea de Instalatii;

  • Experienta cel putin 2 ani intr-un domeniu similar;

  • Capacitate de planificare, analiza si control;

  • Ablitati foarte bune de comunicare, persuasiune, empatie, initiativa, perseverenta, dinamism;

  • Promptitudine in luarea deciziilor, responsabil, eficient;

  • Dorinta de autoperfectionare si dezvoltare personala continua;

  • Cunostinte de limba engleza, pachetul MS Office.

Descrierea jobului

  • Cladeste relatii cu zambetul pe buze;

  • Ofera informatii tehnice si comerciale;

  • Analizeaza si intocmeste cereri de oferta;

  • Asigura suport tehnic pentru parteneri;

  • Pregateste si transmite documentatii tehnice, carti tehnice, avize clientilor;

  • Completeaza certificate de garantie pentru produsele vandute;

  • Asigura largirea portofoliului de clienti si dezvolta relatia cu clientii existenti.

Beneficii oferite:

  • Salariu atractiv pentru inceput: 5000-7500 Lei net/luna;

  • Tichete de masa,

  • bonus din vanzari,

  • Decontarea transportului pe mijloacele de transport in comun,

  • Diferite prime.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 270626352