2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Tulcea
  6. Operatori productie, confectioneri - Tulcea
Postat 04 aprilie 2024

Inginer naval calificat

Salariu

10 000 - 10 001 lei

Localizare

Tulcea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalRecrutare la distantaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 48368830

Descriere

Descrierea postului:

Suntem în căutarea unui inginer naval calificat și experimentat pentru a ocupa poziția de șef de proiect în echipa noastră dedicată industriei navale. Candidatul selectat va fi responsabil de estimarea proiectelor de sudură și de coordonarea unei echipe de sudori și lacatusi navali, asigurând în același timp respectarea normelor de calitate și siguranță.

Responsabilități:

  • Estimarea proiectelor de sudură și lacatuserie în conformitate cu specificațiile tehnice și cerințele clientului.

  • Supravegherea și coordonarea activităților de sudură și lacatuserie la șantierele navale, asigurând respectarea termenelor și bugetelor.

  • Colaborarea strânsă cu clientul pentru a asigura calitatea și conformitatea lucrărilor.

  • Monitorizarea regulată a progresului proiectelor și furnizarea de rapoarte de etapă părților interesate interne și externe.

  • Asigurarea respectării normelor de siguranță și calitate pe tot parcursul procesului de producție.

Calificări necesare:

  • Diplomă de inginer în inginerie navală

  • Experiență semnificativă în estimarea și gestionarea proiectelor de sudură și lacatuserie, preferabil în industria navala.

  • Abilități solide de gestionare a proiectelor, cu capacitatea de a gestiona eficient resursele și termenele.

  • Abilități excelente de comunicare și leadership, cu capacitatea de a motiva și inspira o echipă.

  • Cunoaștere profundă a normelor și reglementărilor aplicabile în industria navala.

  • Bune abilități de comunicare, cu capacitatea de a comunica în limba franceză sau engleză.

Condiții de lucru:

Tip de contract: Permanent

Program de lucru: normă întreagă

Locație: Birou în Tulcea și Șantiere navale în Europa

Tipul jobului: Cu normă întreagă

Cazare in conditii normale

O masa inclusa

Localitate

Tulcea,

Tulcea

Tulcea
ID: 268181139