2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Caras-Severin
  6. Ingineri - Bocsa
Postat 22 aprilie 2024

Inginer mentenanta flux producție

Localizare

Bocsa

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO5182310

Pentru punctul de lucru Transavia din BOCȘA (Caraș-Severin), la abatorul de păsări, recrutăm Inginer electronist sau mecanic. Căutăm o persoană implicată, deschisă la nou, care să aibă o bună capacitate de adaptare și receptivitate în actualizarea informațiilor tehnice. Această persoană întreţine fluxul de producție în parametrii nominali de funcţionare.

Descrierea postului:

Asistă, participă, urmăreşte derularea procesului de producție în parametrii optimi tehnologici și coordonează activitatea de producție.

Cerințe:

-Studii superioare tehnice

-Cunoaşterea principiilor constructive şi de funcţionare a utilajelor şi echipamentelor specifice procesului tehnologic;

-Capacitate de învăţare, de a găsi soluţii, de a interpreta situaţii noi şi de a lua decizii folosind abilităţile de rezolvare de probleme;

-Capacitatea de a se încadra în timp și de a organiza timpul de lucru;

-Seriozitate, rezistență la stres si punctualitate in rezolvarea problemelor.

Condiţii de muncă avantajoase:

- Zile libere plătite pentru evenimente familiale deosebite.

- Salariu motivant, plătit întotdeauna în 2 tranșe lunare - 15 și 30 ale lunii.

- Tichete de masă de 30 lei / zi și pachet bilunar cu produsele companiei.

- Instruire și formare profesională, ca să devii mai eficient.

-Spor de fidelitate.

-Facilități fiscale la salariu.

Localitate

Bocsa,

Caras-Severin

Caras-Severin, Bocsa
ID: 243226810