2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bacau
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bacau
Postat 23 aprilie 2024

Inginer Mecanic / Electromecanic

Salariu

3 000 - 5 000 lei

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: AbsolventNumarul de posturi disponibile: 1

CNC Turbo, compania specializată în reparația turbosuflantelor auto, cu sediul în Bacău, str. Veronica Micle nr. 77, dorește să angajeze.

Tehnician asamblare, reglare și testare turbosuflante

Responsabilități:

  • Asamblare și reglare turbosuflante cu ajutorul unor echipamente specifice

  • Operare pe calculator în vederea efectuării testelor finale

  • Cunoștințe de mecanică și electromecanică

Candidatul ideal trebuie să aibă cunoștințe de operare pe calculator, să aibă cunoștințe de mecanică și electromecanică sau experiență în reparații și întreținere de echipamente sau electrotehnică.

Acceptăm și candidați la început de carieră, dornici să învețe, cu o atitudine orientată către detalii, lucru în echipă și atingerea celor mai înalte standarde de calitate.

Pentru acest post, oferim un pachet salarial atractiv, oportunități de formare și dezvoltare, și posibilitatea de a lucra într-o echipă dinamică și prietenoasă.

Dacă sunteți interesat acest post, vă rugăm să ne contactati telefonic sau să trimiteți CV-ul dumneavoastră.

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 254927637