2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Maramures
  6. Ingineri - Baia Mare
Postat 25 mai 2024

Inginer instalații electrice

Salariu

5 000 - 7 000 lei

Localizare

Baia Mare

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO 18774284

Descriere

Profilul candidatului:

- Studii superioare de specialitate finalizate (calificare în domeniul electric);

- Abilități bune de organizare, muncă în echipă și gestionare a timpului;

- Atenție sporită la detalii;

- Seriozitate, punctualitate și comportament adecvat;

- Legitimația ANRE constituie avantaj.

Descrierea jobului:

- Analizarea proiectelor tehnice de execuție

- Întocmirea ofertelor tehnice și financiare

- Întocmirea situațiilor de lucrări

- Realizarea necesarului de materiale pentru executarea lucrării

- Urmărirea în șantier a execuției lucrărilor de instalații electrice în clădiri industriale și nerezidențiale (montare jgheab metalic, montare tablouri de distribuție, pozare cabluri, realizare legături electrice, montare aparataje, montare aparate de iluminat, verificare instalație etc.)

- Colaborarea cu șeful de echipă și departamentul de proiectare pentru a găsi cele mai bune soluții de montaj;

- Executarea lucrărilor în intervalul de timp stabilit, cu respectarea normelor de calitate

Localitate

Baia Mare,

Maramures

Maramures, Baia Mare
ID: 269817002