2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Maramures
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Baia Mare
Postat 18 aprilie 2024

Inginer electromecanic/mecanic/technician mecanic

Salariu

4 500 - 6 000 lei

Localizare

Baia Mare

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul Ideal:

- Are cunostinte în domeniul electromecanic/mecanic;

- Este pasionat de utilaje și procese tehnologice.

- Este serios, ordonat, organizat și atent la detalii;

- Are abilităţi de identificare si rezolvare a problemelor;

- Are abilitati dе lucru in echipa și flexibilitate:

- Are abilitati dе comunicare:

- Are disponibilitate pentru munca in schimburi;

- Cunoștințele de bază de limba engleză constituie un avantaj.

Descrierea jobului:

Atributii si responsabilitati:

- Asigura mentenanța utilajelor;

- Inspectează periodic utilajele și instalatiilor aferente acestora;

- Înlocuieste piese și consumabile, atnnci când este nevoie;

 - Remediază defecțiuni;

 - Face necesar de piese de schimb;

 - Menține un jurnal de mentenantă/reparații;

- Setează/reglează utilaje, sau după caz, verfică setările/reglajele făcute de către operatorii de producție;

- Supraveghează utilizarea utilajelor și se asigură că funcționează la parametri optimi, sunt utilizate corespunzător, și produc produse conforme;

Ce oferim:

Salariu net intre 4500-6000 lei, in functie de performanta;

Contract de munca pe perioada nedeterminata;

Spor ore suplimentare;

Tichete de masa;

Prime de sarbatori;

Polita de asigurare de grup;

Decont transport domiciliu-loc de munca;

Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara, dinamica si dornica de afirmare si progres;

Oportunitati de dezvoltare personala si profesionala;

Stabilitate, mediu de lucru placut.

Daca doresti sa te alaturi unei echipe tinere, dinamice aflate in plina dezvoltare te invitam sa ne trimiti CV-ul.

Promovam ambalajele din materiale prietenoase cu mediul inconjurator pentru o lume in schimbare. Grija si respectul pentru mediu este ambitia noastra!

CV-urile se pot depune si pe adresa de e-mail

Te asteptam cu drag in echipa noastra!

Localitate

Baia Mare,

Maramures

Maramures, Baia Mare
ID: 268934270