2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Salaj
  6. Ingineri - Zalau
Postat 23 aprilie 2024

Inginer domeniu electric

Salariu

4 500 - 5 500 lei

Localizare

Zalau

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 17986262

Descriere

Inginer domeniu electric-1 post

Cerinte:

Studii superioare in domeniul tehnic (electrotehnic,electronic,energetic, electromecanic) Cunostinte in domeniul achizitiilor de materiale necesare activitatii companiei;

Experienta  in domeniul instalatiilor electrice si a supervizarii de santier;

Cunostinte solide in domeniul electric si a normelor si reglementarilor in vigoare

 Permis de conducere categoria B;

 Abilitati de organizare si prioritizare;

 Abilitati excelente de comunicare si coordonare a echipei

Capacitate de asumare a responsabilitatilor;

Descrierea jobului:

 Gestioneaza si urmareste preturi si trasabilitatea materialelor utilizate in vederea executiei lucrarilor;

Intocmeste documentatii tehnice;

Intocmeste devize pe baza proiectelor si implementeaza soluțiile tehnice prevăzute în proiect;

 Lucru in AutoCad;

 Intocmeste necesarul de resurse materiale și planifica necesarul de resurse umane în conformitate cu graficul de execuție a proiectului

Acorda de asistenta tehnica la lucrarile ce se afla in executie pe santierele in lucru;

Intocmeste oferte de pret pentru serviciile companiei prin utilizarea de sisteme informatice specializate in intocmirea de devize.

 Răspunde solicitărilor echipelor din santier, pentru lamurirea aspectelor tehnice necesare in faza de instalare sisteme curenti slabi;

 Participa la testarea și punerea în funcțiune a echipamentelor electrice care fac parte din proiectele aflate in responsabilitatea sa;

 Reprezintă compania în relatiile cu beneficiarii lucrărilor, subcontractori sau alti colaboratori și menține/dezvoltă relațiile cu clientii din portofoliu;

Beneficii: Salariu motivant si bonusuri adaptate la performantele individuale si ale companiei; Participare la formari profesionale;

Localitate

Zalau,

Salaj

Salaj, Zalau
ID: 269098643