2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Galati
  6. Ingineri - Draganesti
Postat 30 mai 2024

Inginer Constructor

Salariu

4 000 - 8 000 lei

Localizare

Draganesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 24973664

Descriere

Candidatul Ideal

  • Studii superioare finalizate in Constructii

  • Minim 3 ani experienta in activitatea de executie a santierelor de drumuri

  • Persoana organizata si comunicativa, cu abilitati de analiza si planificare

  • Abilitati de coordonare a echipei

  • Capacitate decizionala, spirit de echipa

Descrierea jobului

Intocmeste atasamentele pentru situatiile de lucrari;

∙ Urmareste stadiul lucrarilor;

∙ Realizeaza procese verbale de finalizare etape si lucrari;

∙ Elaborareaza și verifica listele de cantitati în conformitate cu planșele desenate;

∙ Asigura coerența documentatiilor intocmite (memorii tehnice, elemente grafice, liste de cantitati).

∙ Urmareste ca executia lucrarilor sa fie corecta din punct de vedere calitativ si cantitativ, conform proiectului tehnic

Constituie un avantaj: cunostinte de legislatie specifica si cunoasterea tehnologiilor de executie a lucrarilor, achizitii publice;

Localitate

Draganesti,

Galati

Galati, Draganesti
ID: 270618070