2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Maramures
  6. Ingineri - Tautii-Magheraus
Postat 09 aprilie 2024

Inginer constructor

Localizare

Tautii-Magheraus

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Program de munca: Program normalCUI / CIF: 18526840

Ioan Dragos Transport SRL angajeaza un inginer cu experienta in constructii de Drumuri si Poduri.

Cerinte si responsabilitati:

Managementul activitatilor zilnice de executie lucrari;

Coordonarea echipelor de lucru;

Asigurarea resurselor necesare desfasurarii activitatii;

Urmareste modul in care este realizata executia si incadrarea acesteia in limitele stabilite;

Poarta corespondenta cu beneficiarul lucrarii, subcontractorii si furnizorii;

Mod de lucru responsabil si dedicat;

Loialitate si spirit de echipa;

Permis de conducere cat. B

Această poziție oferă oportunități excelente de dezvoltare profesională și de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant. Oferim un pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare.

CV-urile se transmit pe adresa de mail

Localitate

Tautii-Magheraus,

Maramures

Locație exactă
Maramures, Tautii-Magheraus
ID: 268782188