Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Finante - contabilitate - Maramures
  5. Finante - contabilitate - Buciumi
Postat 12 iulie 2021

Inginer Chimist Panificatie

  • 2 000 - 2 500 lei

    (Salariu negociabil)

  • Tip job

    Full time

  • Buciumi, Maramures

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Candidatul ideal

-preferabil absolvent facultate Chimie

-experienta in domeniul alimentar (panificatie) sau productie

-de preferat, experienta in companii cu profil de industrie alimentara si/sau companii multinationale de productie

-se prefera experienta ca Inginer chimist-3 ani, Inginer laborator industrie alimentara-3 ani

Descrierea jobului

-cercetare-dezvoltare

-sa inteleaga intregul proces de productie

-sa supravegheze buna desfasurare a etapelor de fabricare a produselor

-sa-si aduca aportul cu idei de imbunatatire a modalitatii de preparare a produselor

-sa posede bune cunostinte de chimie, astfel incat sa inteleaga formulele componentelor alimentare care intra in realizarea produselor

-introducerea de noi tehnologii

-sa vizeze cresterea calitatii produselor si dezvoltarea de noi produse

-pachet salarial foarte motivant, prime, bonusuri de performant

Descrierea companiei

Brutarie si Moara de grau si porumb situata in Buciumi, langa Somcuta Mare. Ne puteti contacta telefonic pentru detalii ulterioare.

ID: 219145068

Gabriel

Pe OLX din aprilie 2015

xxx xxx xxx

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din