2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Bucuresti - Ilfov
  6. Manipulatori marfa - Bragadiru
Postat 17 aprilie 2024

Incarcator Descarcator si Sortator Colete

Salariu

2 500 - 2 501 lei

Localizare

Bragadiru

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 6

Firma de curierat cauta sa angajeze incarcator - descarcator - sortator colete!

Cautam persoane serioase cu putere de munca, care sa-si doreasca o vechime in campul muncii!

Descrierea jobului:

  • Incarcare si descarcare plicuri si colete

  • Sortare plicuri si colete

  • Coletele sunt de marime medie. Nu avem paleti, marfa voluminoasa, cargo sau albe (masini de spalat, frigidere, aragaze etc)

  • Programul de lucru este de 8 ore de Luni pana Vineri

  • Cu incepere de la 16:30

  • Sambata si Duminica nu se lucreaza

  • Carte de munca

  • Bonuri de masa

  • Depozitul se afla in Soseaua Alexandriei 99A, Bragadiru

  • Salariul este de 2500 on Net luna

Puteti aplica si direct pe adresa de HR la sectiunea Cariere a companiei Bookurier

Localitate

Bragadiru,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bragadiru
ID: 178339721