2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Bucuresti
  6. Alte locuri de munca - Sectorul 6
Cazaciuc Roxana
Postat Azi la 07:44

IMAMED Bucuresti angajeaza personal pentru Front Office (Receptie)

Salariu

2 600 - 3 600 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2

Anuntam ca incep interviurile pentru extinderea echipei IMAMED din Bucuresti:

Giulesti - Calea Giulesti 41b): Front Office (Receptie)

Responsabilități:

Întâmpinarea pacienților

Efectuarea programărilor telefonice și online (utilizăm un soft propriu inovativ și simplu)

Îndrumarea pacienților la completarea fișelor

Colaborarea cu echipa medicală pentru a oferi servicii medicale de calitate

Încasarea și eliberarea bonurilor fiscale + închiderea de zi

Cerințe:

Abilități de comunicare și empatie

Atitudine pozitivă și dornică de a învăța

Flexibilitate și disponibilitate pentru a lucra în ture

Împreuna, ajutăm pacienții noștri să se bucure de sănătate!

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 259464300