2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal curatenie si cameristi
  5. Personal curatenie si cameristi - Constanta
  6. Personal curatenie si cameristi - Constanta
Postat 25 aprilie 2024

Administrator Pensiune la Villa Caprice, Constanța

Salariu

3 000 - 4 500 lei

Localizare

Constanta

Descriere

Administrator Pensiune - Villa Caprice

Salariu: Competitiv Locație: Constanța Tip contract: Nedeterminat Tip job: Full time

Descriere: Villa Caprice, o pensiune turistică situată în inima orașului Constanța, caută un administrator dedicat și organizat pentru a se alătura echipei noastre. Acest rol este esențial pentru buna funcționare a pensiunii și pentru a asigura o experiență de neuitat pentru oaspeții noștri.

Responsabilități principale:

  • Gestionarea și efectuarea rezervărilor telefonice și prin email.

  • Confirmarea rezervărilor și solicitarea plăților.

  • Supravegherea și verificarea curățeniei camerelor și a spațiilor comune.

  • Gestionarea relațiilor cu oaspeții și răspunsul la solicitările acestora.

  • Administrarea consumabilelor și a inventarului de lenjerii.

  • Pregătirea cardurilor de acces pentru oaspeți.

  • Raportarea zilnică către management.

Cerințe:

  • Experiență în domeniul administrativ sau hotelier constituie un avantaj.

  • Excelente abilități de comunicare și organizare.

  • Disponibilitate pentru program flexibil, inclusiv weekend-uri și sărbători.

  • Limba engleză sau alte limbi străine la nivel conversațional reprezintă un avantaj.

Oferim:

  • Mediu de lucru plăcut și profesionist.

  • Salariu competitiv conform experienței și calificărilor.

  • Oportunități de dezvoltare profesională și traininguri periodice.

  • Posibilitatea de cazare pentru candidații din afara zonei.

Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți CV-ul.

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 267468306