2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal curatenie si cameristi
  5. Personal curatenie si cameristi - Constanta
  6. Personal curatenie si cameristi - Neptun
Postat 04 aprilie 2024

Hotel Spring Holiday angajeaza camerista

Salariu

2 700 - 4 000 lei

Localizare

Neptun

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalRecrutare la distantaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 10

Descriere

Hotel Spring Holiday Resort Neptun angajeaza camerista.

Cerinte:

- Experienta in domeniu - constituie avantaj.

- Spirit de observatie si atentie la detalii.- Amabilitate, flexibilitate, punctualitate, seriozitate.

-Salariu atractiv.

- Decont transport/3 mese pe zi si cazare.

.Responsabilitati:- Raspunde de mentinerea si igienizarea camerelor de hotel.

Te asteptam in echipa noastra!

Localitate

Neptun,

Constanta

Locație exactă
Constanta, Neptun
ID: 268527731