2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Cluj
  5. Alte locuri de munca - Cluj-Napoca
Postat 09 aprilie 2024

Hotel Platinia - angajeaza receptioner hotel

Localizare

Cluj-Napoca

Full time

Program de munca: Program de lucru in ture

Descriere

Responsabilitati:

  • Preluarea si inregistrarea rezervarilor

  • Intampinarea si cazarea clientilor

  • Gestionarea cazarilor in programul informatic de gestiune hoteliera

  • Promovarea serviciilor hotelului

  • Atributii de facturare, incasare, emitere documente fiscale

Candidatul ideal:

  • Student sau absolvent de studii superioare

  • Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat

  • Foarte bune abilitati de comunicare si negociere

  • Foarte bune abilitati de operare pe calculator

  • Adaptabilitate si orientare spre client

  • Prezenta placuta, deschidere la nou, motivatie

  • Adaptarea la un program de lucru in ture

Beneficii:

  • Mediu de lucru stabil, placut, alaturi de o echipa profesionista

  • Training de formare si suport permanent in activitatea desfasurata

  • Posibilitatea dezvoltarii profesionale in domeniul hotelier

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 268571089