2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal curatenie si cameristi
  5. Personal curatenie si cameristi - Constanta
  6. Personal curatenie si cameristi - Constanta
Ana Maria
Postat 01 mai 2024

Hotel Opal angajeaza Barman

Localizare

Constanta

Tip contract

Determinat

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Hotel Opal din statiunea Jupiter, deschis sezonier, angajeaza Barman.

Candidatul Ideal

  • Persoana agreabila, serioasa, comunicativa, cu experienta anterioara in pozitia de barman;

  • Bune abilitati de barista;

  • Bun cunoscator al bauturilor alcoolice si al asocierii lor cu preparatele culinare.

Descrierea jobului

  • Prepara bauturilor alcoolice si nonalcoolice conform retetarului prestabilit la un grad inalt de profesionalism;

  • Face comenzi de bauturi si materii prime necesare preparatelor de bar si tine evidenta stocului;

  • Receptioneaza si depoziteaza corect bauturile primite de la furnizori si verifica facturile ce insotesc marfa sa fie in concordanta cu ce s-a aprovizionat.

  • Raspunde de gestiunea barului.

  • Abilitatea de a comunica și de a lucra în echipă întâmpinare plăcută a clienților menținerea curățeniei la bar reamenajarea spațiului de lucru pentru ziua următoare

Ce îți oferim:

  • pachet salarial, negociat în funcție de experiență

  • prime de loialitate

  • cazare, mic dejun/prânz delicioase, în cantina hotelului

  • training la locul muncă

  • contract de munca

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 253634725