2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal receptie si administratie
  5. Personal receptie si administratie - Brasov
  6. Personal receptie si administratie - Brasov
Postat 10 mai 2024

Hotel Long Street Brasov angajeaza receptioner cu experienta

Salariu

3 000 - 3 200 lei

Localizare

Brasov

Program de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 1

Program 16h cu 48h libere

Cerinte: -bune abilitati de comunicare, organizare,seriozitate ,abilitatea de a face fata unor situatii cat mai diverse care pot aparea in receptia unui hotel. Folosim programul PYN Booking; limba engleza la nivel conversational;

Responsabilitati: - asigurarea serviciilor de informare, rezervare si cazare pentru oaspetii hotelului; preluarea si inregistrarea rezervarilor de la clienti; primirea si cazarea oaspetilor si intocmirea actelor necesare cazarii; solutionarea eficienta a tuturor solicitarilor inregistrate; colaborarea cu toate departamentele interne;

Salariul 3000-3200 lei

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 269810552