2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal receptie si administratie
  5. Personal receptie si administratie - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal receptie si administratie - Bucuresti
  7. Personal receptie si administratie - Sectorul 3
Postat 28 aprilie 2024

Hotel Forty One angajează RECEPȚIONER/Ă

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Hotel Forty One angajeaza receptioner!

Ne puteti trimite CV-ul pe whatsapp la: +40*********86

RECEPTIONER

-abilitati de relationare cu clientii;

-atentie concentrata si distributiva;

-aptitudini de comunicare;

-spirit organizatoric

-cunoscator minim limba engleza

-atestat de receptioner constituie avantaj

Descrierea jobului

Ca Receptioner, vei avea urmatoarele atributii:

-Intampina si primeste oaspetii hotelului si ofera un serviciu amabil si prietenos fiecarui oaspete;

-Efectueaza in mod adecvat cazarea fiecarui oaspete, asigurandu-se de completarea exacta si completa a fisei de cazare;

-Inmaneaza cheia camerei in concordanta cu procedurile de securitate;

-Verifica lista de sosiri si urmareste cerintele speciale;

-Colaboreaza strans cu celelalte ture din receptie si cu celelalte departamente cum ar fi departamentele de curatenie camere, marketing;

-Informeaza despre evenimentele care au loc in hotel si cunoaste orarul de functionare al celorlate puncte de vanzare din hotel;

BENEFICII:

Salariu 3000-3500lei + 2 mese

Bonusare extra din upsell

Locatie: Centrul Vechi, Bucuresti

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 259327267