2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal receptie si administratie
  5. Personal receptie si administratie - Bacau
  6. Personal receptie si administratie - Bacau
Postat 23 mai 2024

Hotel Fiald & Spa Angajează Recepționer

Localizare

Bacau

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Tip job: Full-time

Descrierea jobului:

Hotel Fiald & Spa, un loc de referință pentru servicii de ospitalitate și relaxare, este în căutarea unui recepționer dedicat și profesionist pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești o persoană comunicativă, organizată și orientată către client, te invităm să aplici pentru această poziție!

Responsabilități:

  • Întâmpinarea și înregistrarea oaspeților la sosire;

  • Oferirea de informații și asistență oaspeților pe durata șederii lor;

  • Gestionarea rezervărilor și a corespondenței;

  • Procesarea plăților și gestionarea conturilor de oaspeți;

  • Colaborarea cu alte departamente pentru a asigura oaspeților o experiență plăcută

Cerințe:

  • Experiență anterioară în recepție hotelieră sau într-un rol similar constituie un avantaj;

  • Abilități excelente de comunicare și relaționare;

  • Cunoașterea limbii engleze la nivel avansat (cunoașterea altor limbi străine constituie un avantaj);

  • Cunoștințe bune de operare PC și experiență cu sisteme de gestionare hotelieră;

  • Disponibilitate pentru lucru în ture (inclusiv nopți și weekenduri)

Oferim:

  • Un mediu de lucru dinamic și prietenos;

  • Pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare;

  • Posibilități de dezvoltare profesională și traininguri;

  • Reduceri la serviciile oferite de hotel și spa

Dacă te consideri potrivit pentru acest rol și dorești să te alături echipei noastre, te rugam să aplici cv-ul tau direct pe platforma de locuri de muncă.

Hotel Fiald & Spa așteaptă cu nerăbdare să te cunoască!

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 270624502