2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Bacau
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Bacau
Postat 17 mai 2024

Hotel Fiald & Spa angajeaza Barman

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO46487448

Descriere

Descrierea Postului:

Hotel Fiald & Spa este în căutarea unui barman talentat și entuziast pentru a se alătura echipei noastre de ospitalitate. Dacă ești pasionat de crearea de băuturi delicioase și de oferirea unei experiențe excepționale clienților, te invităm să aplici!

Responsabilități:

  • Pregătirea și servirea băuturilor alcoolice și non-alcoolice în conformitate cu rețetele și standardele hotelului.

  • Menținerea unui mediu curat și organizat în bar.

  • Interacționarea prietenoasă și profesională cu oaspeții, asigurându-te că au o experiență plăcută.

  • Gestionarea stocurilor de băuturi și alte produse necesare în bar.

  • Respectarea normelor de siguranță și igienă alimentară.

Cerințe:

  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.

  • Atitudine pozitivă și orientată spre servicii de calitate.

  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona eficient timpul.

  • Flexibilitate pentru a lucra în ture, inclusiv în weekenduri și sărbători.

Oferim:

  • Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv.

  • Mediu de lucru dinamic și profesionist.

  • Oportunități de dezvoltare și avansare în carieră.

  • Acces la facilitățile hotelului și discounturi pentru angajați.

Cum să Aplici:

Trimite CV-ul tău și o scrisoare de intenție la adresa de email: [adresa de email de contact] sau depune-le direct la recepția hotelului nostru.

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 270407050