Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bihor
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Oradea
Postat 30 ianuarie 2023

Hotel Continental Forum - Oradea angajeaza electrician

  • Tip job

    Full time

  • Oradea, Bihor

  • Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)

  • Tip contract: Perioada nedeterminata

Descriere

Electrician

Bune abilitati de comunicare, organizare si orientare catre rezultate. Atentie la detalii. Absolvent de studii cel putin medii, cu atestat de electrician. Cunostinte tehnice solide in domeniul instalatiilor electrice aferente constructiilor. Cunostinte cu privire la procedurile specifice de lucru si succesiunea operatiilor de executie/ remediere a instalatiilor electrice. Cunostinte cu privire la tipuri si utilizarea parametrilor functionali;

Experienta minim 2 ani in intretinere si mentenanta a instalatiilor electrice in constructii civile (cladiri de birouri, hoteluri). Disponibil pentru deplasari.

Descrierea jobului

Responsabilitati: Realizeaza activitatile de reparatii si intretinere a instalatiilor electrice. Indeplineste activitati de suport in cazul interventiilor asupra instalatiilor termice, ventilatii si climatizare ale hotelulurilor. Interpreteaza scheme electrice. Realizeze masuratori marimi electrice in instalatii electrice aferente constructiilor si interpreteaza rezultatele acestora. Beneficii: Salariu motivant; Tichete de masa. Decont transport.

ID: 248520356
User avatar

CONTINENTAL HOTELS ORADEA

Member Since septembrie 2014
Activ azi la 10:16
Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din