Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Constanta
  5. Alte locuri de munca - Constanta
Postat 30 ianuarie 2023

Hotel Continental Constanta angajeaza Fochist si Coordonator tehnic

  • Tip job

    Full time

  • Constanta, Constanta

  • Tip contract: Perioada nedeterminata

Descriere

Instalator(Fochist)-un post

Responsabilitati:

-Asigura exploatarea instalatiilor in conditii de securitate, respectand metodologia si instructiunile din prescriptiile normelor ISCIR aplicabile;

-intervine cu promptitudine, prin actiuni specifice si in limitele de competenta, asupra cauzelor care pot produce functionarea anormala sau avarii ale instalatiilor.

- Intervine operativ pentru întreținerea și reparația tuturor funcționalităților hotelului și a spațiului de alimentație publică;

- Execută diverse lucrări de întreținere, (zugrăveli, reparații mobilier hotel, etc);

- Raspunde de calitatea lucrarilor executate;

- Raspunde de intretinerea echipamentelor conform cartilor tehnice;

- Raspunde de folosirea materialelor si pieselor de schimb conform destinatiei;

- Raspunde de depozitarea corespunzatoare a instalatiilor/materialelor care nu sunt utilizate.

Cerinte:

  • Absolvent de liceu cu profil tehnic sau scoala profesionala;

  • Atestat Fochist - Autorizat ISCIR;

  • Calitati interpersonale: responsabilitate si flexibilitate, capacitatea de a lucra in echipa, spirit inovativ si dorinta de a invata lucruri noi.

Beneficii:

-Salariu motivant; -Tichete de masa;

-Decont transport.

Coordonator tehnic-un post

Candidatul Ideal

Cerinte: • Experienta in functii tehnice de 3-5 ani • Cunostinte tehnice in domeniul constructiilor si instalatiilor, • Cunoasterea caracteristicilor tehnice de functionare a utilajelor din hotel si alimentatie publica; si a masurilor de intretinerea a instalatiilor precum si remediere defectiunilor ; • Cunostiinte privind normele SSM si SU, cunostinte privind normele PSI; • Cunostinte privind Normele de Protectie Civila • Responsabilitate, receptivitate, rapiditate in structurarea informatiilor

Descrierea jobului

Descriere Post : • Supervizorul tehnic tine evidenta cladirilor, instalatiilor si echipamentelor din dotarea unitatii in vederea asigurarii intretinerii, reparatiilor curente si capitale. • Urmareste, propune, realizeaza, dispune masuri in vederea executarii corecte si la timp a lucrarilor aprobate, asigurand desfasurarea in cele mai bune conditii a activitatilor tuturor departamentelor din unitate din punct de vedere tehnic avand drept scop final satisfactia clientilor.

-planifica intretinerea, controlului si procedurile reparatiilor de lucru;

-monitorizarea respectarii normativelor de mentenanta, pentru echipamentele/instalatiile de lucru.

Beneficii

Salariu motivant; Tichete de masa; Decont transport.

ID: 248520486
User avatar

Hotel Continental Forum Constanta

Member Since septembrie 2014
Activ azi la 10:16

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din