2. Locuri de munca
  3. Personal medical
  4. Altele
  5. Altele - Sibiu
  6. Altele - Sibiu
Postat 28 aprilie 2024

Hotel Castelnor4* Sibiu Angajeaza SPA Terapeut,Wellness,Fizioterapeut

Localizare

Sibiu

Nivelul de studii: CalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Hotel Castelnor 4* din statiunea Paltinis angajeaza SPA Terapeut.

Cerinte:

  • Absolvent cu specializare in Kinetoterapie si Motricitate Speciala;

  • Absolvent si calificat al cursurilor de cosmetica si estetica corporala;

  • Cunostinte minime de limba engleza: nivel conversational,

  • Prezenta agreabila, amabilitate, atitudine pozitiva;

  • Stapanire de sine, disciplina.

Conditii:

  • Contract de munca pe termen nelimitat,

  • Un salariu competitiv, in funcție de nivelul de calificare și experienta,

  • Tichete de masa,

  • Prime si bonusuri in functie de performanta,

  • Oportunitati de training formare profesionala

Responsabilitati:

  • Efectueaza la cel mai înalt standard profesional activitati specifice calificarii:

    masaj, reflexoterapie, etc.

  • Supravegheaza în permanenta clientii, preocupându-se de buna lor deservire si

    informare profesional corecta.

  • Asigura integral toate tehnicile de lucru necesare clientului.

  • Raspunde cu promptitudine la solicitarile clientului.

  • Raspunde de asigurarea unui climat de destindere si armonie.

  • Prezentarea beneficiilor tratamentelor catre clientele

  • Asigura si raspunde de ordinea si curatenia la locul de munca si de aplicarea

    tuturor masurilor de igiena

  • Intocmirea necesarului de consumabile

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 258325283