2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Buzau
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Buzau
Postat 19 aprilie 2024

Hotel Avenue Buzau angajeaza ospatar

Salariu

2 500 - 3 500 lei

Localizare

Buzau

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilDeschis pt studenti

Hotel Avenue Buzau angajeaza ospatar pentru restaurantul a la carte si evenimente:

Candidatul Ideal

- Responsabil

- Harnic

- Serios

- Aspect fizic placut, atitudine pozitiva

- Amabil

- Integrare usoara intr-un colectiv

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Preluarea comenzilor de mancare si bautura intr-o maniera eficienta si profesionista

- Acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor

- Servirea exemplara a clientilor

- Mentinerea curateniei in restaurant

- Incasarea notei de plata

Beneficii:

- Contract de munca pe perioada nedeterminata

- Program flexibil

- Salariu fix (se negociaza la interviu in functie de experienta)

- Posibilitate de avansare

Cautam doar persoane serioase si implicate, interesate sa ofere cele mai bune servicii turistilor nostri. In schimb, oferim un mediu placut, bonusari si cresteri salariale pentru loialitate si performanta. Doar colaborari pe termen lung.

Ne puteti suna pentru mai multe detalii sau va asteptam in locatia noastra din Buzau, Lt. Col. Gheorghe Iacob nr. 2

Localitate

Buzau,

Buzau

Buzau
ID: 265343390