2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal curatenie si cameristi
  5. Personal curatenie si cameristi - Gorj
  6. Personal curatenie si cameristi - Targu Jiu
Postat 01 aprilie 2024

Hotel Anna angajeaza cameriste

Localizare

Targu Jiu

Căutați un loc de muncă dinamic, cu un program flexibil și posibilitatea de a interacționa cu oameni din diverse medii?

Hotelul Anna angajeaza cameriste pentru a se alătura echipei noastre.

Responsabilitățile postului de camerista includ:

  • Curățarea și igienizarea camerelor de hotel

  • Respectarea standardelor de curățenie ale hotelului

  • Raportarea eventualelor probleme de întreținere

  • Oferirea unei experiențe plăcute oaspeților

Cerințe:

  • Experiență anterioară ca si cameristă (un avantaj)

  • Atitudine pozitivă și spirit de echipă

  • Capacitate de a lucra independent și sub presiune

  • Responsabilitate și punctualitate

Oferim:

  • Salariu competitiv

  • Tichete de masa

  • Contract de muncă pe durată nedeterminată

  • Program de lucru flexibil

  • Posibilitatea de avansare în carieră

  • Un mediu de lucru plăcut și o echipă dinamică

Pentru mai multe informații va rugam sa ne contactati la numarul de telefon 07********60.

Localitate

Targu Jiu,

Gorj

Gorj, Targu Jiu
ID: 265479731