2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal Fast Food
  5. Personal Fast Food - Cluj
  6. Personal Fast Food - Cluj-Napoca
Postat 03 aprilie 2024

Hostess/Operator delivery Restaurant Samsara FoodHouse

Salariu

3 200 - 3 500 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 31304417

Samsara FoodHouse servește de peste 11 ani preparate naturale realizate cu multă pricepere și drag. Ne propunem să ne îmbunătățim și să ne rafinăm continuu tehnicile și procesele pentru a ne surprinde oaspeții cu preparate dintre cele mai fine, atent pregătite până la cele mai mici detalii legate de gust, savoare, arome și aspect în scopul de a le crea o experiență unică oridecâteori ne trec pragul.

Iar pentru ca acest proces să fie unul desăvârșit, sigur și performant avem nevoie de tine să ocupi rolul și funcția de Hostess/Operator comenzi delivery.

Roluri și responsabilități cheie pe care ar urma să le ai:

Operațiuni

·         Te vei ocupa de rezervările telefonice, site si comenzile de preparate primite prin intermediul platformelor de livrari la domiciliu;

·         Vei prelua toate apelurile telefonice pentru rezervare sau solicitare informații cu privire la activitatea restaurantului;

·         Vei întâmpina oaspeții cu o atitudine prietenoasa și, totodată, profesionistă, după care îi vei conduce la masa lor;

·         Vei gestiona implementarea oricărei modificări sau actualizări de software/ programe de rezervare.

Training și inducție personal

·         Vei participa la trainingurile tematice organizate;

·         Vei învăța rapid meniul de preparate și băuturi.

 Ce vom aprecia la tine?

·         Cunoștințe de operare PC (android/ios tabletă);

·         Nivel avansat al limbii engleze;

·         Atenție la detalii și spirit de observație;

·         Prezența plăcută și amabilitate;

·         Bune abilități organizatorice;

Program de muncă:

Programul de muncă este de 15 zile pe luna.

Beneficii

·         Oportunitatea de a lucra într-o echipă tânără și dinamică alături de care să evoluezi profesional;

·         Oportunitatea de a lucra într-unul dintre cele mai bune restaurante din Cluj-Napoca;

·         Evaluari periodice care aduc cresteru salariale sau avansari in functie

·         Discount fidelitate in cadrul companiei

·         Două mese/ zi;

·         Uniformă pentru sezonul cald și pentru sezonul rece;

·         Oportunitatea de a participa la traininguri și formări alături de cei mai buni specialiști din domeniu.

·         Salariu: intre 3200 – 3500 ron net / luna

Cum va fi să lucrezi în echipa Samsara?

Suntem o echipă profesionistă și ne propunem să creem experiențe de ospitalitate remarcabile oaspeților noștri. Ne dorim să ne dezvoltam și perfecționăm permanent, astfel încât abordăm proiectele noi și oportunitățile cu mult entuziasm. Suntem orientați spre dezvoltarea personală și profesională continuă a membrilor echipei. Iubim ceea ce facem și punem pasiune în fiecare activitate sau proiect, iar rezultatele sau inițiativele remarcabile sunt apreciate.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 268492248