2. Locuri de munca
  3. Personal medical
  4. Personal medical
  5. Personal medical - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal medical - Popesti-Leordeni
Postat 18 aprilie 2024

Home Kineto angajează Kinetoterapeut Part-time

Salariu

2 000 - 2 500 lei

Localizare

Popesti-Leordeni

Tip job

Part time

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 33788020

Echipa Home Kineto caută un coleg, KINETOTERAPEUT, care să se alăture echipei noastre în regim part time 4h/zi

Experiența constituie un avantaj, însă suntem deschiși și pentru tineri absolvenți ai Facultății de Kinetoterapie sau masteranzi dornici să pună în practică ceea ce au învățat. Recomandăm un minim de 6 luni de practică anterioară în domeniu.

Locația centrului nostru este în Popești-Leordeni

Descrierea jobului

Responsabilități

- Alcătuirea și implementarea programelor de recuperare medicală conform politicii interne a cabinetului

- Efectuarea de ședințe de kinetoterapie și fizioterapie

- Programarea pacienților și menținerea evidenței ședințelor acestora

- Kinetoterapeutul nu va efectua sesiuni de masaj terapeutic

Descrierea companiei

Suntem Home Kineto și ne ocupăm de recuperare medicală. Punem suflet 100% în ajutorul fiecărui pacient care apelează la serviciile noastre și ne dorim să oferim cea mai plăcută exeperiență de recuperare.

Venim cu un concept nou în recuperarea medicală, axat pe simplitate și eficiență în lucru.

Localitate

Popesti-Leordeni,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Popesti-Leordeni
ID: 267400149