2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal Fast Food
  5. Personal Fast Food - Brasov
  6. Personal Fast Food - Brasov
Postat 07 mai 2024

Hello Donuts - 5toGo Angajeaza barista AFI Mall/Carrefour Calea Buc.

Salariu

3 000 - 3 001 lei

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Dacă vrei să îndulcești o lume întreagă cu produsele noastre și vrei să faci o cafea ca un profesionist, ești persoana pe care o căutăm. Alătură-te echipei Hello Donuts - 5 to Go din AFI Mall/ Carrefour. Experiența anterioara ca și barista/barman constituie un avantaj. Salariul este 2200-2400 net (în funcție de experiență) + 30 lei bon de masa/zi . Program 5 zile lucrătoare cu 2 zile libere.

Responsabilități: - activități de vanzare a produselor de patiserie, cafea și racoritoare precum și a tuturor articolelor din meniul punctului de lucru;

- gestiunea mărfurilor și monitorizarea permanentă a stocurilor;

- pregătirea produselor de patiserie pentru prezentarea în vitrinele magazinului;

- activității tipice de gestiune;

- rigurozitate în ceea ce priveste regulile de igienă în alimentatia publica;

- înlaturarea produsele care sunt deteriorate și pot afecta igiena;

- respectarea programului de lucru, a ordinii și curățeniei la locul de muncă

-întocmirea/emiterea: facturilor, chitanță/bon fiscal încasând contravaloarea acestora

Lasă-ne CV-ul tău pe OLX sau la numărul de Whatsapp 07******02

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 259005409