2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Arges
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Pitesti
Postat 30 aprilie 2024

Grota Rece cauta ajutori de bucatar pt restaurantul din ARGES MALL

Salariu

3 500 - 5 000 lei

Localizare

Pitesti

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 8CUI / CIF: 32211936

Cu o istorie mare în spate,Grota Rece cauta noi colegi, alături de care să lucrăm cu drag și spor în locațiile din Strada Teilor nr. 2 și Parc Trivale  dar si pentru viitorul nostru restaurant din Arges Mall – deschidere 25 aprilie 2024.

Responsabilități: • să păstreze curățenia în bucătărie și în spațiul de lucru • să igienizeze și să întrețină echipamentele de gătit• să ajute cu aprovizionarea și despachetarea produselor • să depoziteze în mod corespunzător ingredientele • să cântărească ingredientele conform rețetelor  • să facă pregătirile preliminare – să curețe, să taie, să toace, etc. •  să gătească ingredientele – să fiarbă, să coacă, să prăjească, etc.  • să se asigure că toate echipamentele necesare sunt în zona de lucru • să monteze preparatele pe farfurii • să debaraseze și să spele recipientele • să respecte regulile igienico-sanitare specifice alimentației publice • să respecte regulamentul intern al restaurantului

Cerințe: • Experiență relevantă într-o poziție similara constituie un avantaj • Abilități de organizare și gestionare a timpului• Capacitatea de a lucra într-o echipă și de a comunica eficient • Atitudine pozitivă și rezistență la stres

·         Beneficii: • Program de lucru 1 cu 1  • masă asigurată • Tichete de masa (400 ron)• Salariu 3500-5000 lei/ lună, • Posibilitatea de bonusare în funcție de performanțe•  Pregatire profesionala si oportunitati de promovare

Dacă îndeplinești cerințele și ești interesat să te alături echipei noastre din Teilor, Parc Trivale sau din aprilie Arges Mall, te rugăm să ne contactezi. Telefon 07********15  cv pe adresa de mail

Daca tot e sa muncesti, munceste alaturi de cei mai buni!

Te așteptăm cu drag!

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 265882883