2. Locuri de munca
  3. Marketing - PR - Media
  4. Grafica
  5. Grafica - Mures
  6. Grafica - Targu-Mures
Postat 22 aprilie 2024

Coordonator Productie-Grafician

Salariu

3 000 - 5 000 lei

Localizare

Targu-Mures

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: 24337705

Descriere

DESCRIERE

Compania noastră, TURBOPRINT SRL, specializata in productia de ambalaje food si non-food din hartie si carton cu un portofoliu vast de clienti, caută un COORDONATOR PRODUCTIE dedicat și talentat pentru a se alătura echipei noastre din Tg Mures. Suntem în căutarea unei persoane motivate și orientate către rezultate, care să conducă și să îmbunătățească procesele noastre de producție.

Responsabilități:

  • Supravegherea și gestionarea eficientă a liniilor de producție pentru a asigura producția în conformitate cu standardele de calitate și timpul estimat

  • Gestionarea eficientă a timpului și a resurselor pentru a respecta termenele limită ale proiectelor și a livra lucrări de calitate în timp util

  • Identificarea și implementarea continuă a unor îmbunătățiri ale proceselor de producție pentru a optimiza eficiența și rentabilitatea

  • Colaborarea strânsă cu echipele de producție, management și alte departamente pentru a asigura alinierea și realizarea obiectivelor companiei

Cerinte:

  • Experiență demonstrată în design grafic și în utilizarea unor instrumente precum Coreldraw, Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, InDesign etc.)

  • Abilități excelente de comunicare și leadership, cu capacitatea de a motiva și a ghida echipa

  • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona eficient multiplele sarcini și priorități

Beneficii:

  • Salariu competitiv și pachet de beneficii

  • Oportunități de avansare în cadrul companiei

  • Mediu de lucru dinamic și stimulativ

  • Posibilitatea de a contribui la creșterea și succesul unei companii în plină expansiune

Dacă sunteți o persoană motivată, cu abilități excelente de gestionare a producției și dornică să se alăture unei echipe dinamice, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. și o scrisoare de intenție până la data de 17/05/2024. Așteptăm cu nerăbdare să cunoaștem viitorul nostru Coordonator de Producție!

Localitate

Targu-Mures,

Mures

Mures, Targu-Mures
ID: 267906228