2. Locuri de munca
  3. Personal medical
  4. Altele
  5. Altele - Valcea
  6. Altele - Ramnicu Valcea
Postat 25 aprilie 2024

Gradinita privata din Rm Valcea , angajează asistenta medicala

Salariu

2 200 - 2 500 lei

Localizare

Ramnicu Valcea

Tip job

Part time

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibil

Descriere

Gradinita privata din Rm Valcea

, angajează asistenta medicala, program optional 6 ore sau 4 ore de luni pana vineri ineri

Responsabilitati

• să efectueze triajul zilnic al copiilor

• să acorde asistenţă medicală în funcţie de nevoile copiilor

• să răspundă de calitatea actului medical şi de procesul de îngrijire al preşcolarilor

• să-şi asume responsabilitatea acţiunii în cadrul urgenţelor

• să comunice cu restul echipei şi cu familiile copiilor

• să acorde primul ajutor în sistem de urgenţă

• suport pentru educatori la clasă, la nevoie, dar și la restul sarcinilor zilnice.

Cerinte:

 • nefumatoare

 • calificare profesională

• cunoscatoare limba engleza

• creativa, atenta la detalii,

• vesela, entuziasta, pozitiva,

• caldă, iubitoare, rabdatoare, calmă dar si ferma,

• ordonata, organizată, punctuala, serioasa;

• experienta constituie un avantaj;

• aptitudini de control emotional;

• abilitati de comunicare si relationare;

• abilitati de planificare si organizare;

• capacitatea de lucru in echipa;

• Cunostinte de psihologie/comunicare asertiva

• Interes pentru dezvoltarea personala si a copiilor

Oferim

• oferim un mediu de lucru atractiv in care fiecare angajat este respectat si insotit in dezvoltarea personala

• punem mare accent pe instruirea continua, prin sesiuni de training intern si/sau extern platite de firma

• ne dorim colaborari pe termen lung

• un loc de munca sigur, intr-un ambient modern cu posibilitati de dezvoltare profesionala. Performantele profesionale sunt apreciate si recompensate corespunzator.

• Mediu de lucru placut, dinamic, prietenos si tanar

• Salariu motivant.

• Masa inclusa

• Program la alegere part time sau full time

• Formare profesionala: cursuri de prim-ajutor, dezvoltare personala

 C.V.- urile se ataseaza anuntului

Localitate

Ramnicu Valcea,

Valcea

Valcea, Ramnicu Valcea
ID: 269509235